VİDEOLAR

VALDUINO DUNYASI

Valduino Plc Modul

Endüstriyel olarak kullanabileceğiniz bir Arduino PLC yapısıdır. Kolaylıkla makina kontrolü yapabilirsiniz. Pnömatik ve hidrolik valfleri , Motorları, kontrol edebilirsiniz. Proximity ve fotosel gibi endüstriyel sensörleri bağlayabilirsiniz.

İncele...

Valduino OP-Panel Haberleşmesi

Valduino PLC müdülü ile piyasada bulunan çeşitli Operatör paneller ile kullanabilirsiniz. Videoda bir GMT operatör panel ile birlikte kullanılmıştır.

RM 883 ET Remote Modül Kullanımı

Videoda ValduinoRM programı ile modülün kullanımı, IP adres ayarı gibi kullanımı anlatılmaktadır. Endüstriyel olarak kullanabileceğiniz bir Remote Modül dür. Kolaylıkla makina kontrolü yapabilirsiniz. Pnömatik ve hidrolik valfleri , Motorları, kontrol edebilirsiniz. Proximity ve fotosel gibi endüstriyel sensörleri bağlayabilirsiniz.

RM-882-ET S7-1200 TCP/IP Haberleşmesi

Farklı marka model PLC’ler ile Valduino Remote modülerini haberleştirebilirsiniz. Videoda örnek olarak  Siemens S7 1200  serisi kullanılmıştır. Sizde nasıl yapıldığını öğrenmek istiyorsanız videoyu izlemeniz yeterli…

RM-782-MB Remote Modül Kullanımı

Videoda ValduinoRM programı ile modülün kullanımı, RS485 adres ayarı gibi kullanımı anlatılmaktadır. Endüstriyel olarak kullanabileceğiniz bir Remote Modül dür.